top of page

Jezdíte na dovolenou jen s cestovní kanceláří? Chcete zjistit, jaké je to vyrazit na vlastní pěst, ale tápete, co všechno je potřeba zařídit?

Připravila jsem pro vás seznam základních věcí, které je třeba znát, než se vydáte na dovolenou bez cestovky!

TITULNÍ.jpg

V e-knize se dozvíte:

  • Co zná každý nezávislý cestovatel.

  • Kde a jak si ulovíte levné letenky.

  • Jak můžete na dovolené ušetřit.

  • Kde si vyberete a zarezervujete ubytování dle vašich představ a finančních možností.

  • Tipy, které vám pomohou při plánování.

Recenze

Veronika Kostečková

Po přečtení tohoto ,,stručného a musím podotknout praktického návodu,, se musím přiznat, že člověk,  který ovládá cizí jazyk, nemusí mít obavy z cestování na ,,vlastní pěst,,. Vlastně i obyčejný laik, vše jde zjistit s předstihem dopředu, jen se musí chtít.:-) Je zde vše popsáno od A-Z, zkrátka počínaje zabukováním letenek, počasím v dané destinaci, ubytováním atd. Zkrátka vše podstatné naleznete na jednom místě. A co dodat? Snad jen příjemné cestování všem. :-D

Abstrakt Barvy 10

Miška Mušková

Ebook je super, paci sa mi. Viac ako len 12 veci ktore potrebujem vedie - pretoze, mi povies aj ako ich urobit a okrem toho, ze ich pekne zhrnies dostanem aj navody ako na to... Obsahovo super!!!

jir_ors_upraveno.jpg

Jiřina Oršlová

Lenky e-kniha je jasný, přehledný a srozumitelný návod, jak neohroženě vykročit ze své komfortní zóny a procestovat za své peníze mnohem více koutů světa na vlastní pěst, než s CK. Je to velice hodnotné čtení, plné zajímavých odkazů a tipů. Určitě vřele DOPORUČUJI, protože si myslím, že by neměla chybět v žádné e-knihovničce zapáleného cestovatele!!!

 

www.jirinaorslova.cz

Gravatar_upraveno.jpg

Andrea Petruželová

Lenka vám v e-booku prozradí nejen svůj příběh a způsob cestování, ale i 12 věcí, které se vám při cestování bez cestovky budou opravdu hodit. Dozvíte se nejen, jak si snadno sami můžete objednat ubytování a zařídit letenky, ale také kde si výhodně směnit peníze i jak se dostat na místa, která znají jen místní a v turistických průvodcích se o nich příliš nepíše. Tento e-book doporučuji všem, kteří s cestováním bez cestovky právě začínají, ale na své si v něm přijdou i zkušenější cestovatelé.

 

www.andreapetruzelova.cz

0001_upraveno.jpg

Alena Harnová

Tento e-book se hodí opravdu pro všechny, kteří se chtějí vydat na dovolenou bez cestovní kanceláře. Najdete zde přesný postup, co všechno si před cestou zařídit, kde najít nejlepší letenky, kde a jak vybírat ubytování, jak si zařídit cestovní pojištění a na co všechno si dát pozor a co neopomenout.

www.balikidi.cz

email foto_upraveno.jpg

Zuzana Bartáková de Saman

Inspirativní e-book pro začínající cestovatele nebo ty, kteří doposud jezdili jen s cestovní kanceláří. Lenka jako zkušená cestovatelka přináší mnoho užitečných tipů a informací, které navíc okoření osobitým stylem, humorem i svými zážitky. Užitečné informace zde naleznou i zkušenější cestovatelé.

www.cestujemepoperu.cz

bottom of page